תוספות שיער

תוספות שיער 

המטען הגנטי שלנו משפיע על המראה החיצוני שלנו. לשמחתנו כל אחת מהנשים שונה במראה החיצוני שלה, שיער חלק, מתולתל, בהירה, כהה, גבוהה, נמוכה וכו… נשים כמעט אף פעם לא מרוצות מהמראה החיצוני שלהן ..ומה שלא נתן הטבע.. נותן הצבע!! נשים רבות עושות תוספות שיער לפני ארוע או סתם לשפר את המראה החיצוני, אך ישנן נשים שסובלות משיער דליל, קרחות ונשירות עקב לידה, מחלה או גנטיקה ונעזרות בתוספות קבועות או זמניות כדי למלא את ראשן. תוספות שיער טבעיתוספות-שיער-אירופאי-אחרי אנו מבצעים את שיטת תוספות השיער בשיטה ייחודית לנו , שיטה אשר שומרת על שיערך אינה פוגמת וקורעת אותו, ניתן להוריד את תוספות השיער מבלי שיגרם נזק לשיערך הטבעי. תוספות שיער 100% טבעי בגוונים שונים ובמבנה שונה: מתולתל, גלי, חלק.

קיימים סוגם שונים של תוספות שיער:

  •  תוספות שיער אירופאי לבעלות שיער דק ובהיר .
  • תוספות שיער אוזבקי לבלות שיער עבה ומלא.
  • תוספות שיער רוסי לבלות שיער עדין ובהיר במיוחד.

כל סוגי השיער שאנו משתמשים בו נבחר בקפידה נוקה וחוטא.

לכמה זמן מחזיקות תוספות שיער?

יש לחדש תוספות שיער בין 5-6 חודשים לערך, תלוי בקצב גדילת שיערך. ניתן להשתמש באותן התוספות בפעם השנייה במידה והתוספות ששמו לכן ברמה איכותית, וכך לשלם רק על הרמה ולא על תוספות מחדש.

שיער קארה לפני הארכה

תוספת שיער טבעית

תוספות שיער טבעי

תוספות שיער

לפני תוספות שיער

תוספות שיער

תוספות שיער והחלקה ברזילאית

 

תוספות שיער קליפסים:

כיום ניתן להנות מכמה עולמות בו זמנית , את יכולה להשתמש בתוספות שיער קליפסים זמניות שנכין עבורך לפי אורך שיערך, צבע , וסוג שיערך, תוכלי להרכיב אותם בעזרת קליפסים שמורכבים על גבי השיער, ולהנות גם משיערך הטבעי וגם משיער שופע יותר וארוך יותר לאירועים או סתם כי בא לך שינוי בבוקר. את תוספות השיער ניתן לחפוף כרגיל כמו שיער טבעי לייבש עם פן ליישר עם פן, לתלתל בעזרת בייביליס או מחליק קרמי ללא פחד!! השיער שנבחר עבורך יהיה שיער איכותי מאוד שמחזיק לאורך זמן ואינו נשרף עם שימוש בחום.

האם תוספות שיער פוגעות בשיער הטבעי שלך?

תוספות שיער בכל שיטה מתחברות לשיערך הקיים, אך לא גורמת לו נזק ישיר. הנזק יכול להתרחש בעת פירוק התוספות יש לעשות זאת במספרה מקצועית על מנת למנוע תלישת שיער והיווצרות קרחות. בנוסף יש להקפיד להבריש את השיער לאחר המקלחת ולחפוף את השיער בצורה עדינה על מנת למנוע קשרים והיווצרות רסטות.   לשאלות ותשובות נוספות לגבי תוספות שיער לחץ כאן